blogas – tekstų skaitymo būdas

 
KETURIASDEŠIMT DEVINTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2014-12-01, kalėdoms (1)
 
Vakar pradėjome puoštis. Pasidarėme žaislų iš plastikinių apsauginių skaidrių diskų (kiekvienoje mini CD dėžutėje būna po vieną tokį), bet apie tai kada nors vėliau. Paskui toptelėjo mintis pasidaryti rutulių.

Pirmąją dieną jie sutvėrė planetas. Iliustracijos didinasi.Balionų reikia kuo mažesnių, pūčiau iki 10-15 cm. Vamzdeliai reikalingi, kad vėliau galėtume tuos balionus ištraukti. Kokteilių šiaudeliai buvo per siauri, teko susirasti neberašantį flamasterį ir supjaustyti gabaliukais.Žaliava klasikinė – pigiausias tualetinis popierus, akimirkai pamerkiamas į vandens ir klijų mišinį. Lipinti ant minkšto daug sunkiau, negu ant plastelino ar kito kieto pagrindo.

Kita formulė: 2 sluoksniai šlapio + 1 sauso, ir tas viengubai išskleistas, mat ant kieto pagrindo (ten formulė: 1+1) galima pirštais išspausti klijų iš šlapiojo, o čia – tik neaiškus tapšnojimas ratu po visą gaublį.
Dabar jie džiūva ant radiatoriaus. Rytoj bus atsargaus spalvinimo diena.
 
< 2014-11-30 kūryba keistenybės 2014-12-02 >
2014-12-01 11:05 Vits dar prilipęts!Patskui tik pradurti tsu adata palioną, taip?...o kaip pradurti...per aplipdytą popierių tsu lapai plona adata tada netsutsigadina, taip???...Kitą kartą tu aitskiau paratsyk vitską...
2014-12-01 10:27 Raimundas ZabarauskasVamzdelis uždengia mazgą, kuriuo užveržtas balionas. Vamzdelis neleidžia popieriaus masei aplipti tą mazgą, ir palieka tarpą, pro kurį vėliau ištrauksime tuos balionus...
2014-12-01 09:26 LipalatsPet kaip neitseina lauk orats pro tuots vamzdeliuts ats netsuprantu???
komentarų: 3neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Klijų pavadinimas (pirmosios 7 raidės)

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama